500 CZK
| 21 EUR
Lot 221
U LABE
1941
litografie, papír
45 x 59 cm (v x š)
sign. vpravo dole: J. Grus 41
Vyvolávací cena
Jaroslav Grus studoval na AVU u profesora Schwaigera. Přestože se zaměřoval hlavně na českou krajinu, příležitostně vytvářel i kubistické figury a motivy z cest.