1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 103
TALÍŘ HUB
1948
olej, karton
36 x 49 cm (v x š)
sign. vpravo dole: K.V. 48
Vyvolávací cena
Dosažená cena
1 500 CZK
| 63 EUR
| 63 EUR
Karel Veržakovský byl malíř a sochař ruského původu, který žil a tvořil v Praze. Jeho tvorbě dominují zátiší a portréty.