1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 124
PROCHÁZKA V PARKU
1. polovina 20. století
olej, plátno
50 x 70 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
4 000 CZK
| 167 EUR
| 167 EUR
Impresionisticky laděná krajina parku v zářivých barvách, na cestě s ženou s červeným paraplíčkem.