5 000 CZK
| 208 EUR
Lot 81
PORTRÉT ŽENY S TRUHLIČKOU
19. století
olej, měď
104 x 56 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
31 000 CZK
| 1 292 EUR
| 1 292 EUR
Historizující kompozice dvou drobných maleb a naprosto propracovaného výjimečného rámu vytváří impozantní dojem kvalitní řemeslné práce. Drobná pointilistická malba harmonizuje se zlacenými antikizujícími prvky architektury a drobnými reliféfy putti.