1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 167
PORTRÉT
2. polovina 20. století
olej, plátno
66 x 56 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
8 000 CZK
| 333 EUR
| 333 EUR
Nezvyklé zpracování potrétu se záměrně zamalovanými částmi, které splývají s pozadím. Melancholičnost umocňuje ponechaný výraz zakryté osoby.