3 000 CZK
| 125 EUR
Lot 64
MARIE JOSEFA HABSBURSKÁ
18. století
olej, plátno
92 x 73 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
36 000 CZK
| 1 500 EUR
| 1 500 EUR
Maria Josefa Habsburská byla arcivévodkyně rakouská a sňatkem s Augustem III. Saským se nejprve stala saskou kurfiřtkou a později i polskou královnou.