3 000 CZK
| 125 EUR
Lot 04
MALOVANÁ LIDOVÁ SKŘÍŇ
19. století
malované dřevo, kování
179 x 118 x 50 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
5 500 CZK
| 229 EUR
| 229 EUR
Malovaná lidová skříň s vyobrazením svatého Jana Nepomuckého v horním klenáku. V plastických i rámovaných polích florální motivy a malované kytice ve vázách. Velmi dobrý stav.