1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 12
KŘESLO A SOFA V BAROKNÍM STYLU
2. polovina 19. století
dřevo, výplet
Vyvolávací cena
Dosažená cena
5 000 CZK
| 208 EUR
| 208 EUR
Sofa (85 x 120 x 66 cm) a křeslo (82 x 62 x 60 cm) v barokním stylu s výpletem a se sedákem. Dobrý stav, sofa je pod sedákem poškozena ve výpletu.