1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 230
KONVOLUT GRAFIK
50. léta 20. století
různé grafické techniky
15,5 x 10,5 cm (v x š)
sign. na jednom exempláři: V. Boudník 57
Vyvolávací cena
Dosažená cena
38 000 CZK
| 1 583 EUR
| 1 583 EUR
V díle Vladimíra Boudníka je na prvním místě jeho nekonečná obrazotvornost. Tu se snaží svými grafikami probudit i v divákovi. Svým inovátorstvím výrazně ovlivnil pohled na grafická díla a ohlásil nástup informelu, čistě abstraktního směru.