1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 257
JOHN COLTRANE - GIANT STEPS
2009
litografie, papír
Ve výřezu 47 x 35 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Jiří Slíva
Vyvolávací cena
Dosažená cena
4 000 CZK
| 167 EUR
| 167 EUR
Grafická tvorba Jiřího Slívy se nese v duchu optimismu a humoru plného slovních hříček, jazzu, dobrého vína, kávy a intelektuálních narážek. Věnuje se také básním a ilustracím. John William Coltrane byl legendární americký jazzový saxofonista a skladatel.