1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 258
CANNIBAL BLUES
2008
litografie, papír
Ve výřezu 47 x 35,5 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Jiří Slíva
Vyvolávací cena
Dosažená cena
3 500 CZK
| 146 EUR
| 146 EUR
Jiří Slíva vystavuje po celém světě, ilustroval více než 170 titulů a publikoval 20 knih vlastního kresleného humoru v Česku i zahraničí. Hravý humor s lehkostí se těší stálé oblibě.