1 000 CZK
| 43 EUR
Lot 45
ZIMNÍ VESNICE
1. polovina 20. století
Olej, karton
33 x 49,5 cm (v x š)
Vlevo dole "V. Kozák"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
3 500 CZK
| 152 EUR
| 152 EUR
Václav Kozák byl krajinářem, který studoval u Ferdinanda Engelmülera. Krajiny nepopisoval dolovně, využíval často barevných ploch a skvrn.