1 000 CZK
| 43 EUR
Lot 56
VESNICKÁ KRAJINA
1935
Olej, plátno, karton
23,5 x 24,5 cm (v x š)
Vpravo dole "J. Koudelka"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
3 000 CZK
| 130 EUR
| 130 EUR
Josef "Joža" Koudelka se narodil v Kloboukách u Brna a věnoval se především folklórním motivům ze Slovácka a krajinomalbě. Pracoval i s Františkem Úprkou. Byl členem SVU Mánes.