3 000 CZK
| 130 EUR
Lot 196
SEKRETÁŘ Z OBDOBÍ KLASICISMU
2. polovina 18. století
ořech, zlacený bronz
148 x 101 x 44 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
4 000 CZK
| 174 EUR
| 174 EUR
Klasicistní sekretář s madly se stylizovanými lvími hlavami s vnitřkem se soustavou šuplíků. Stav ke kompletnímu restaurování.