7 000 CZK
| 304 EUR
Lot 193
ROKOKOVÁ TABERNÁKLOVÁ NÁSTAVBA
1. polovina 18. století
ořech, mosaz, sklo
119 x 113 x 56 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
14 000 CZK
| 609 EUR
| 609 EUR
Mimořádně kvalitně zpracovaná rokoková tabernáklová nástavba s bohatou intarzií zpodobňující lva. Na oknraji mistrně vyřezávaná. Uvnitř soustava šuplíčků. Kompletně restaurováno. Výborný stav.