1 000 CZK
| 43 EUR
Lot 93
MAPA CHEBSKA
18. století
Tuš, akvarel, papír, plátno
63,5 x 83,5 cm (v x š)
Vpravo dole "Ioseph Kutczera"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
27 000 CZK
| 1 174 EUR
| 1 174 EUR
Ručně kreslená a kolorovaná mapa Chebska s legendou na drapérii drženou andělem a německým popisem mapy v kartuši s volutami.