3 000 CZK
| 130 EUR
Lot 205
INTARZOVANÁ LIDOVÁ TRUHLA
19. století
dub, ořech, kování
66 x 115 x 69 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
3 500 CZK
| 152 EUR
| 152 EUR
Intarzovaná truhla s dolním šuplíkem a dvěma kuželkovými sloupami po stranách má na vrchní desce intarzii s motivem jelenů. Na bocích kovaná madla. Dobrý stav k restaurování.