3 000 CZK
| 130 EUR
Lot 211
EMPÍROVÝ KONZOLOVÝ STŮL
2. polovina 19. století
mahagon, zlacený bronz, černý mramor
86 x 82 x 37 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
25 000 CZK
| 1 087 EUR
| 1 087 EUR
Elegantní empírový stůl s černým mramorem a nohami s kariatidami. Kompletně restaurováno. Výborný stav.