4 000 CZK
| 174 EUR
Lot 111
DVA PTÁCI
60. léta 20. století
Akvarel, karton
21 x 14,5 cm (v x š)
Vpravo dole "Ota Janeček"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
16 000 CZK
| 696 EUR
| 696 EUR
Celá Janečkova volná i užitá tvorba poetizujícího výrazu s významnou rolí barvy je tematicky zaměřena na přírodu a její detail. Díla Oty Janečka nalezneme v NG v Praze, Tate Gallery a dalších sbírkách po celém světě.