1 000 CZK
| 43 EUR
Lot 88
CESTA KE HŘIŠTI
1. polovina 20. století
Olej, karton
25 x 35,5 cm (v x š)
Vlevo dole "L. Jánská-Durová"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
1 000 CZK
| 43 EUR
| 43 EUR
Ludmila Jánská - Durová se věnovala především krajinářství, ale v jejím repertoáru najdeme i portréty a zátiší. Uplatnila se i v oboru ilustrace.