1 000 CZK
| 43 EUR
Lot 238
BŮH LITERATURY
19. století
bronz
13,5 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
1 000 CZK
| 43 EUR
| 43 EUR
Bronzová soška ve formě božstva literatury držícího štětec na dračím kaprovi, Čína, 19.stol.