3 000 CZK
| 122 EUR
Lot 56
ZANIKÁNÍ
1979
Olej, plátno
67 x 50 cm (v x š)
Vpravo dole "JN 79"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
14 000 CZK
| 571 EUR
| 571 EUR
Jindřich Novák proslul především jako grafik. Malby se objevují na trhu spíše vzácně. Pro jeho tvorbu je typické humorné vidění světa, grotesknost věcí a lidí, jejich vzájemné vztahy a absurdita.