2 000 CZK
| 82 EUR
Lot 45
STROMY U RYBNÍKA
70. léta 20. století
Olej, plátno
50 x 66 cm (v x š)
Vpravo dole "J. Hruška"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 000 CZK
| 82 EUR
| 82 EUR
Jiří Hruška zprvu studoval sochařství, později ale našel zalíbení v krajinomalbě a restaurátorské práci. Kromě české krajiny maloval i přírodní krásy z cest.