1 000 CZK
| 41 EUR
Lot 126
SOUBOR DVOU LITOGRAFIÍ
60. léta 20. století
Litografie, papír
Vpravo dole "Wíšo"
Vyvolávací cena
Jaromír Wíšo byl český malíř postimpresionistické a cézánovské orientace, samouk a později žák Karla Holana. Původním povoláním byl právník.