3 000 CZK
| 122 EUR
Lot 203
SKLENÍK ART DECO
20. léta 20. století
ořech, ořechová kořenice, sklo
181 x 88 x 47 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
18 000 CZK
| 735 EUR
| 735 EUR
Designový skleník z období art deca s bohatou kresbou dřeva a zaoblenými skleněnými dvířky. Uvnitř nerozmístěné poličky. Výborná kvalita zpracování. Dole dvířka a jeden šuplík s původním klíčkem. Restaurováno, výborný stav.