5 000 CZK
| 204 EUR
Lot 39
PŘÍBOJ
1. polovina 20. století
Olej, plátno
90 x 120 cm (v x š)
Vpravo dole "Jos. Svoboda"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
34 000 CZK
| 1 388 EUR
| 1 388 EUR
Josef Svoboda byl český malíř a grafik. Cestoval po Evropě a Středomoří a barevně výrazné obrazy z těchto cest jsou z jeho díla nejznámější, zejména mořské motivy se těší oblibě.