1 000 CZK
| 41 EUR
Lot 37
PORTRÉT ŽENY
1931
Olej, plátno
43 x 40 cm (v x š)
Vpravo dole "Süsser 1931"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
9 500 CZK
| 388 EUR
| 388 EUR
Jemný a sofistikovaný portrét ženy v halence a perlových náušnicích. Věnoval se především figurální tvorbě, portréty mají vytříbený styl.