500 CZK
| 20 EUR
Lot 116
PAN S FLÉTNOU
1. třetina 20. století
Akvarel, tužka, papír
39 x 18 cm (v x š)
Vpravo dole "Stroff"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
500 CZK
| 20 EUR
| 20 EUR
Karel Stroff studoval u prof. Lišky a prof. Ženíška. Věnoval se lyrickým námětům a karikaturám.