2 000 CZK
| 82 EUR
Lot 72
NA LEDĚ - STUDIE
Olej, plátno
21 x 27 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
28 000 CZK
| 1 143 EUR
| 1 143 EUR
Studie muže na ledě, pravděpodobně při nácviku bruslení. Autor vyniká jak svižným rukopisem, tak příklonem k sociální tématice a decentnímu tmavšímu koloritu.