1 000 CZK
| 41 EUR
Lot 80
MOŘSKÉ POBŘEŽÍ
1937
Olej, plátno
22 x 42 cm (v x š)
Vpravo dole nečitelně
Vyvolávací cena
Malba mořského příboje pod oblačným nebem od neznámého ruského malíře.