1 000 CZK
| 41 EUR
Lot 82
MILENCI V TRÁVĚ
1. polovina 20. století
Olej, karton
30,5 x 36 cm (v x š)
Vpravo dole "O Štáfl"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
3 500 CZK
| 143 EUR
| 143 EUR
Otakar Štáfl patřil mezi české malíře a ilustrátory, dominantní část jeho tvorby tvořily krajinomalby. Jeho ateliér byl zasažen v roce 1945 bombou spojeneckých letadel a oba manželé Štáflovi zahynuli.