5 000 CZK
| 204 EUR
Lot 33
ŽIDOVSKÁ RODINA
1. polovina 20. století
Olej, plátno
55 x 44,5 cm (v x š)
Vpravo dole druhotně "G. Musatov"
Vyvolávací cena
Záznam Židovské rodiny bylo téma ke kterému se Nora i Grigorij Musatov vraceli, neboť hrůzy války a perzekuce židů snášeli velmi obtížně, neboť Musatovova manželka Věra byla z rodiny ortodoxních židů.