2 000 CZK
| 82 EUR
Lot 92
AKT
1. třetina 20. století
Olej, plátno
71,5 x 65 cm (v x š)
Vpravo dole "Kreibich"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
14 000 CZK
| 571 EUR
| 571 EUR
Decentní ženský akt patří do tvorby Viléma Kreibicha, který své dětství strávil v železničářském prostředí, což ovlivnilo jeho pozdější tvorbu. Po studiích se věnoval především malbě obrazů zachycujících parní lokomotivy a železniční provoz. Zachycený motiv je vzácným dokladem jeho portrétní tvorby.