2 000 CZK
| 82 EUR
Lot 235
DVORSKÁ SCÉNA
19. století
Polychromované a zlacené dřevo
Ve výřezu 14 x 41 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 500 CZK
| 102 EUR
| 102 EUR
Reliéf v duchu tradice z provincie Guangdong, pravděpodobně původně dekorativní prvek v domě movitého člověka, či dekorativní prvek nábytku.