4 000 CZK
| 160 EUR
Lot 126
SOUBOR ČTYŘ KRAJIN
60. léta 20. století
Akvarel, tuš, karton
Vpravo a vlevo dole "Vojt. Sedláček"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
21 000 CZK
| 840 EUR
| 840 EUR
Vojtěch Sedláček byl český ilustrátor, grafik a malíř zejména krajiny východních Čech. Předložené krajiny vyobrazují především venkov a práce na poli. Velikost od 17 x 24 cm do 19,5 x 29 cm.