8 000 CZK
| 320 EUR
Lot 146
PÁROVÉ VENKOVSKÉ KRAJINY
19. století
Olej, plátno
54 x 65 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
24 000 CZK
| 960 EUR
| 960 EUR
Romantické venkovské krajiny s motivy dvorku se slepicemi. Malby vynikají pestrým koloritem a ztvárněním textur, které působí velmi realisticky.