5 000 CZK
| 200 EUR
Lot 143
NA BŘEHU ŘEKY
1905
Olej, plátno
108,5 x 98,5 cm (v x š)
Vpravo dole "VK 05"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
40 000 CZK
| 1 600 EUR
| 1 600 EUR
Letní krajina v impresionisticky laděném duchu se stromy poskytujícími stín v popředí a krajinou na opačném břehu řeky s lehkým pastelovým nádechem.