3 000 CZK
| 120 EUR
Lot 222
MINIATURNÍ HODINY V ROKOKOVÉM STYLU
2. polovina 19. století
smalt, zlacená mosaz
7 x 8 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
8 000 CZK
| 320 EUR
| 320 EUR
Miniaturní hodiny s malovaným smaltem s figurálními motivy jsou vsazeny do montáže ze zlacené mosazi. Záda s precizně rytými ornamenty. Výborný stav.