2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 75
KRAJINA U PULJE
1. polovina 20. století
Pastel, karton
25 x 36 cm (v x š)
Vpravo dole "Folprecht"
Vyvolávací cena
Arnošt Folprecht vytvářel především pastely a akvarely, kterými modeloval různé krajiny zejména městského typu. Vynikal zejména v zachycení nálady onoho místa. Studoval na AVU u prof. Beneše.