2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 86
KRAJINA S DOMKY NA KOPCI
20. století
Olej, dřevo
18 x 24 cm (v x š)
Vlevo dole "BG"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
5 500 CZK
| 220 EUR
| 220 EUR
Romantická krajina s domky na kopci a přilehlými stromy pod oblačným nebem, v popředí figurální stafáž.