4 000 CZK
| 160 EUR
Lot 215
KLASICISTNÍ STOLNÍ HODINY
Kolem 1790
zlacené dřevo, smalt, ocel
51 x 36 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
34 000 CZK
| 1 360 EUR
| 1 360 EUR
Bohatě vyřezávané klasicistní hodiny s florálními motivy a vázami. Smaltovaný ciferník s drobným poškozením s arabskými číslicemi a ocelovými ručičkami. Výborný stav.