8 000 CZK
| 320 EUR
Lot 135
LESNÍ JEZÍRKO
1. polovina 20. století
Olej, karton
69,5 x 90 cm (v x š)
Vpravo dole "Ant. Hudeček"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
42 000 CZK
| 1 680 EUR
| 1 680 EUR
Antonín Hudeček se věnoval figurální malbě a krajinám. Společně s Antonínem Slavíčkem se připojil je skupině pod vedením Julia Mařáka a maloval krajiny v blízkém okolí Okoře. Jeho malby nesou prvky realismu i impresionismu.