3 000 CZK
| 120 EUR
Lot 133
DRAK
50. léta 20. století
Tužka, akvarel, papír
14 x 18 cm (v x š)
Vpravo dole "Jan Zrzavý"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
14 000 CZK
| 560 EUR
| 560 EUR
Jan Zrzavý byl vždycky svůj, zcela odlišný, po avantgardních počátcích ho můžeme nejblíže přiřadit i mezi umělce preferující neoklasicismus, novou věcnost či magický realismus.