4 000 CZK
| 160 EUR
Lot 211
BUSTA DÍVKY
1. polovina 19. století
carrarský mramor
44 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
36 000 CZK
| 1 440 EUR
| 1 440 EUR
Půvabná francouzská busta dívky z carrarského mramoru s přivřenýma očima a splétanými vyčesanými vlasy představuje velice kvalitně provedenou práci, především v místech dívčina účesu. Výborný stav, restaurováno v místech nosu.