4 000 CZK
| 160 EUR
Lot 145
BITEVNÍ SCÉNA
18. století
Olej, dřevo
Ve výřezu 41,5 x 53,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
18 000 CZK
| 720 EUR
| 720 EUR
Motiv z historického vojenského prostředí, kdy se jezdectvo snaží proniknout do průsmyku s množstvím kopiníků, stylizace naznačuje vliv holandského prostředí.