6 000 CZK
| 240 EUR
Lot 134
VYHLÍDKA NA KOPCI
2. polovina 20. století
Olej, karton
68 x 78 cm (v x š)
Vlevo dole "G. Macoun"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
32 000 CZK
| 1 280 EUR
| 1 280 EUR
Gustav Macoun patřil mezi malíře, u nichž se touha po malování projevovala již od raného dětství. Po absolvování základního vzdělání se učil u Aloise Kalvody a Antonína Slavíčka. K Antonínu Slavíčkovi se hlásil celý život a maloval krajinu s nádechem impresionismu.