1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 82
MOTIV Z PRÁŠIL
1. polovina 20. století
Akvarel, karton
41 x 50 cm (v x š)
Vpravo dole "J Váchal"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
21 000 CZK
| 840 EUR
| 840 EUR
Jaroslav Váchal tvořil převážně krajiny a zátiší a byl bratrancem o mnoho známějšího malíře, grafika a spisovatele Josefa Váchala. Rovněž se věnoval ilustracím a karikaturám.