4 000 CZK
| 160 EUR
Lot 150
ZÁPAD SLUNCE
1. polovina 20. století
Olej, plátno
74 x 99 cm (v x š)
Vpravo dole "K. Spányi B."
Vyvolávací cena
Dosažená cena
18 000 CZK
| 720 EUR
| 720 EUR
Autor studoval ve Vídni, Mnichově a Paříži a velkou část svého času strávil v Szolnoku, oblíbeném shromaždišti umělců. Byl jedním z asistentů, kteří pracovali s Árpádem Fesztym na výrobě jeho monumentální malbě Příchod Maďarů.