2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 71
VÝHLED NA PRAŽSKÝ HRAD
Olej, karton
45 x 35 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Skica výhledu na Pražský hrad z parkového prostředí poblíž kašny ve Fürstenberské zahradě.