500 CZK
| 20 EUR
Lot 121
UKŘIŽOVÁNÍ
2. polovina 20. století
Lavírovaná kresba tuší, tužka, papír
20 x 100 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
5 500 CZK
| 220 EUR
| 220 EUR
Soubor studií jednotlivých fází ukřižování ve formě "storyboardu" tuší na papíře.